Camfrog Logo
Ücretsiz video sohbet odaları
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!
Download Yükle
Sadece kısa bir yükleme.
Sign on Chatoban.Com
Arkadaşlık sitesi
 Ana Sayfa  Yükle  Satın Al  Yardım  İletişim  E-Pin  
Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Camfrog.Com.Tr Güvenlik İlkeleri ve Gizlilik Politikası      

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Gizlilik ve Güvenlik

  • Bu gizlilik ilkerleri AZ Internet Bilişim tarafından sunulan Camfrog.Com.Tr web adresli alışveriş sitesinin bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Camfrog.Com.Tr sanal Internet mağazasının kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır.
  • Kullanıcı web sitesi aracılığıyla yapacağı alışverişlerdeki ödemelerini kredi kartı bilgisi verirken, aynı zamanda bu bilgiler SSL teknolojisi ile şifrelenir. Camfrog.Com.Tr sanal Internet mağazamızdan alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak şifrelenip Garanti Bankası'na sorgulanmak üzere ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur.
  • Para transferi işlemleri Garanti Bankası, Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı, banka ile on-line bağlantıda olan firmanız tarafından görülecek ve bu tür kartların Camfrog.Com.Tr’ de kullanımı mümkün olmayacaktır.
  • Camfrog.Com.Tr Türkiye'nin en güvenli online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadır.
  • © 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.
    Kullanım Şartları  Gizlilik ve Güvenlik Politikası  Casus / Reklam Kod İçermez  Teslimat ve İade Şartları  Bayilerimiz