Camfrog Logo
Ücretsiz video sohbet odaları
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!
Download Yükle
Sadece kısa bir yükleme.
Sign on Chatoban.Com
Arkadaşlık sitesi
 Ana Sayfa  Yükle  Satın Al  Yardım  İletişim  E-Pin  
Teslimat ve İade Şartları
İade


  • Elektronik olarak almış olduğunuz lisans yapısı gereği hiçbir şekilde iade alınmamaktadır. E-PIN kartı şeklinde firmamızdan satın almış olduğunuz lisanslar ise "hiçbir şekilde elektronik seri numarası kazınmamış olmak" şartı ile satış tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde geri alınır.
  • Şayet lisans kartlarını kargo ile sipariş etti iseniz; Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün camfrog.com.tr'ye ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Camfrog.com.tr, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Kullanım şartnamesine aykırı davranıldığından dolayı iptal edilen lisanslar hiçbir şekilde geri iade alınmaz, yenisi ile değiştirilmez.
  • Tüm durumlarda AZ Internet Bilişim Hizmetlerinin logları/kayıtları geçerlidir.
  • © 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.
    Kullanım Şartları  Gizlilik ve Güvenlik Politikası  Casus / Reklam Kod İçermez  Teslimat ve İade Şartları  Bayilerimiz